04 grudzień 2018

W czwartek, 6 grudnia, o godz. 18.30, w parafii ewangelicko-reformowanej w Warszawie przy Al. Solidarności 76 a odbędzie się koncert Tomasza Żółtko.
Występ utrzymany będzie w konwencji wieczoru autorskiego, podczas którego artysta wykona swoje utwory i przeczyta kilka swoich wierszy. Pragnieniem artysty jest, aby spotkanie mogło stać się okazją do złożenia świadectwa o Jezusie Chrystusie, stąd gorąca prośba, by zachęcić do udziału w koncercie nie tylko współwyznawców, ale też przyjaciół i znajomych.
Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!

o Tomku Żółtko
Muzyk, kompozytor, poeta, teolog i publicysta. Jedna z najbardziej barwnych i niekonwencjonalnych postaci współczesnej piosenki autorskiej. Wiele z jego utworów zmusza do refleksji, krytycznego spojrzenia na siebie i otaczającą nas rzeczywistość. Szczęściarz zakochany nieprzytomnie w swojej żonie i dwójce dzieci. Ideowy chrześcijanin, naśladowca Chrystusa. Przeciwnik fundamentalizmów we wszelkiej postaci, za co bywa zwalczany i potępiany przez różnych ortodoksów. Natomiast przez osoby areligijne często postrzegany jako dewota. Klasyczny samotny wilk. Wydał do tej pory trzynaście płyt oraz sześć zbiorów wierszy.