1. Nabożeństwo, w niedzielę, 28 stycznia, rozpocznie się o godz. 10.30 i poprowadzi je kaznodzieja świecki Marta Borkowska.
2. Diakonia dyżuruje w środy w godzinach 11.00-13.00 i w niedziele po nabożeństwie.
3. Próby chóru naszego Kościoła odbywają się w piątki od godz. 18.00 w zakrystii.
4. We wtorek, 23 stycznia, w II Programie TVP o godz. 6.30 będzie można obejrzeć reportaż z ordynacji ks. Michała Koktysza.
5. W środę, 24 stycznia, o godz. 18.00 odbędzie się studium biblijne, a o godz.19.00 – zajęcia na temat naszego Kościoła. Zajęcia odbywają się w zakrystii – wejście od tyłu kościoła.
6. Środowe zajęcia dla młodzieży przedkonfirmacyjnej są odwołane.
7. Trwa Tydzień Modlitw o Jednoś
8. Chrześcijan, w ramach którego m.in. w sobotę, 27 stycznia, o godz. 19.00, w kościele parafialnym przy ul. Lindleya 12 odbędzie się spotkanie modlitewne na temat „Zważajmy na dobro bliźnich”, które poprowadzi ks. abp Wojciech Polak, a kazanie wygłosi ks. bp Jerzy Samiec. Spotkaniu towarzyszyć będzie chór naszego Kościoła pod dyrekcją Pawła Hruszwickiego.
9. W niedzielę, 28 stycznia, odbędzie się o godz. 19.00 w naszym kościele koncert kolęd w wykonaniu chóru Modo Maiorum. Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!
10. Diakonia naszego Kościoła informuje, że – jak co roku – można przekazać 1% podatku dochodowego na cele statutowe Diakonii. Dane do wpisu na formularzu PIT wywieszone są na tablicy ogłoszeń w parafii i widnieją na stronie internetowej parafii i Kościoła. Paski z danymi są też wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła. 1% podatku możemy też przekazać na leczenie Daniela Lewińskiego, naszego parafianina. Dane do wpisu są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła, a więcej informacji znajduje się na tablicy ogłoszeń w parafii.
11. Zwracamy się o pomoc dla Antosia Pysza, trzyletniego chłopca, cierpiącego na padaczkę, opóźnienie rozwoju psychoruchowego, wadę serca i inne poważne schorzenia. Chłopiec jest synem Pauliny i ks. Marcina Pysza z Kościoła ewangelicko-augsburskiego. Można mu pomóc przekazując 1% podatku dochodowego. Numer KRS i adres Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” dostępne są na stoliku przy wyjściu z kościoła i na tablicy w parafii.
12. W kancelarii parafii można nabyć „Z Biblią na co dzień 2018” w cenie 12 zł i Kalendarz Ewangelicki 2018 za 30 zł.
13. Do odbioru bądź nabycia jest ostatni zeszłoroczny numer „Jednoty”. Redakcja „Jednoty” zachęca do wykupienia prenumeraty na rok 2018. Ceny pozostają bez zmian. Więcej informacji znajduje się na tablicy ogłoszeń w parafii.
14. Kolekta z ostatniego nabożeństwa wyniosła 527 zł.