14. Niedziela po Trójcy Świętej – Rozpoczęcie roku szkolnego
Ps. 146 1 Tes 1, 2-10 Łk 17, 11-19
Kaz. 1 Mż 28, 10-21

1. Nabożeństwo w przyszłą niedzielę, 9 września, rozpocznie się o godz. 10:30 i poprowadzi je ks. Michał Jabłoński. W czasie nabożeństwa odbędzie się chrzest Zofii Polkowskiej, córki Anny i Jakuba.
2. Za tydzień, w niedzielę 9 września, o godz. 19.00, odbędzie się w naszym kościele nabożeństwo wieczorne.
3. Po dzisiejszym nabożeństwie zapraszamy rodziców do sali katechetycznej na spotkanie z kierownictwem Szkoły Niedzielnej.
4. Przypominamy, że w poniedziałek, 3 września, odbędzie się na naszym cmentarzu o godz. 12.00 pożegnanie śp. Tadeusza Piwowarczyka.
5. W poniedziałek, 3 września, odbędzie się w naszym kościele o godz. 18:00 comiesięczne nabożeństwo ekumeniczne z elementami żeglarskimi, które poprowadzi Władysław Scholl. Nabożeństwo będzie nagrywane do radia. Zapraszamy wszystkich do udziału!
6. W sobotę, 8 września, odbędzie się w naszym kościele o godz. 19:00 koncert pt. „Perły muzyki chóralnej” w wykonaniu zespołu Ars Chori pod dyr. Zbigniewa Tupczyńskiego. Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!
7. Rodzina naszej parafianki pilnie poszukuje najemcy do 2-pokojowego mieszkania na Żoliborzu. Więcej informacji w kancelarii parafii.
8. Kolekta z ostatniego nabożeństwa wyniosła 552 zł.

Obraz i dźwięk z wydarzenia rejestrowane będą na potrzeby informacyjne Parafii Ewangelicko-Reformowanej w Warszawie. Udział w wydarzeniu oznacza wyrażenie zgody na rozpowszechnianie własnego wizerunku w materiałach związanych z wydarzeniem.