Święto Trójcy Świętej
Zakończenie Roku Szkolnego

1. Nabożeństwo w niedzielę, 23 czerwca, rozpocznie się o godz. 10.30 i poprowadzi je ks. Julia Meason i Matylda Winnicka. W czasie nabożeństwa odbędzie się chrzest Anieli Elżanowskiej.
2. Za tydzień, w niedzielę 23 czerwca, w naszym kościele, o godz. 19.00, odbędzie się koncert organowy w ramach Śródmiejskich Koncertów Organowych. Na organach zagra Ben van Osten z Hagi (Holandia). Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!
3. Spotkanie z cyklu „Ewangelik reformowany? Co jest podstawą naszej wiary” odbędzie się dzisiaj, o godz. 12.00, a poprowadzi je kaznodziejka świecka Marta Borkowska. Zapraszamy!
4. Zajęcia Szkoły Niedzielnej odbywają się równolegle z nabożeństwem.
5. Próby chóru naszego Kościoła odbywają się we wtorki i piątki o godz. 18.00. Chór zaprasza chętnych do wspólnego śpiewania!
6. Studium biblijne i zajęcia na temat nauki naszego Kościoła odbędą się o godz. 18.00 i 19.00 w środę, 19 czerwca. Również w środę, 19 czerwca, o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie medytacyjne.
7. Kolegium Kościelne serdecznie zaprasza Parafian wraz z rodzinami i przyjaciółmi na trzeci piknik parafialny do Józefowa, który odbędzie się w czwartek, 20 czerwca od godz. 12.00. W kancelarii są listy dla osób chętnych do udziału w pikniku ze zgłoszeniem potrzeby transportu bądź możliwości zabrania kogoś własnym samochodem. Parafia zakupi wiktuały do grilla, parafian zaś prosimy o sałatki, owoce i ciasta bądź słodycze. Listy na te produkty są również wyłożone w kancelarii.
8. We wtorek, 25 czerwca, o godz. 19.30 odbędzie się w naszym kościele koncert na zakończenie sezonu w wykonaniu chóru Modo Maiorum. W repertuarze koncertu utwory nagrodzone na konkursach w Chełmnie, Warszawie i Tykocinie. Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!
9. W niedzielę, 30 czerwca, w trakcie nabożeństwa w naszym kościele odbędzie się uroczystość przyjęcia do naszego Kościoła 12 nowych członków.
10. Wydział Pedagogiczny Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej zaprasza na bezpłatne studia licencjackie na kierunku praca socjalna. Więcej informacji na stronie internetowej uczelni.
11. Informacje i ulotki o planowanej w kwietniu 2020 r. wycieczce parafialnej do Izraela są wywieszone na tablicy ogłoszeń. Lista zgłoszeń znajduje się w kancelarii.
12. Informacje na temat obozu w Pstrążnej i kolonii letnich w Zelowie są wywieszone na tablicy ogłoszeń. Również na tablicy dostępne są informacje na temat tegorocznego Forum Ewangelickiego wraz z formularzami zgłoszeń.
13. Parafia ewangelicko-augsburska w Sorkwitach zaprasza do ośrodka parafialnego nad jeziorem Gielądzkim na wakacje integracyjne w okresie 22 czerwca do 8 lipca. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.
14. W piątek, 21 czerwca, kancelaria parafii będzie nieczynna.
15. Apelujemy o zgłaszanie się na dyżury przy niedzielnej herbatce!
16. Ukazał się nowy numer „Jednoty” 2/2019, która można kupić lub odebrać w kancelarii parafii.
17. Kolekta z ostatniego nabożeństwa wyniosła 373 zł.

Obraz i dźwięk z wydarzenia rejestrowane będą na potrzeby informacyjne Parafii Ewangelicko-Reformowanej w Warszawie.
Udział w wydarzeniu oznacza wyrażenie zgody na rozpowszechnianie własnego wizerunku w materiałach związanych z wy