11. Niedziela po Trójcy Świętej
Ps 113 Hi 23,10-17 Łk 18,9-14
Kaz. Ef 2,13-19

Kochanych rodziców, śp. Annę i Stefana Brańskich, w dniu ich święta wspominają wraz z całym zborem córki, wnuki i prawnuczki.

1. Nabożeństwo z Wieczerzą Pańską w niedzielę, 8 września, odbędzie się o godz. 10.30 i poprowadzi je ks. Michał Jabłoński. W trakcie nabożeństwa przyjmiemy aktem konfirmacji pięcioro młodych ludzi do naszego Kościoła.
2. Nabożeństwo wieczorne w niedzielę, 8 września, rozpocznie się o godz. 19.00, a poprowadzi je Matylda Winnicka.
3. Po dzisiejszym nabożeństwie odbędzie się w sali katechetycznej spotkanie rodziców uczniów Szkoły Niedzielnej z kierowniczką zajęć katechetycznej oraz spotkanie grupy konfirmacyjnej z proboszczem.
4. W dniach 9-14 września organizujemy akcję czyszczenia żyrandoli w naszym kościele i potrzebni są wolontariusze do pomocy. Lista chętnych znajduje się w kancelarii. Prosimy o odzew!
5. Próby naszego Chóru odbywają się we wtorki i piątki o godz. 18.00. Chór zaprasza chętnych do wspólnego śpiewania!
6. W kancelarii jest do nabycia kolejna publikacja autorstwa Ewy Jóźwiak zatytułowana „Osobno czy razem”, a poświęcona dążeniom ekumenicznym w ewangelicyzmie polskim w XX wieku. Cena książki – 25 zł.
7. Zapraszamy wszystkich na herbatkę po nabożeństwie w sali parafialnej.
8. Kolekta z ostatniego nabożeństwa wyniosła 576 zł.

Obraz i dźwięk z wydarzenia rejestrowane będą na potrzeby informacyjne Parafii Ewangelicko-Reformowanej w Warszawie.
Udział w wydarzeniu oznacza wyrażenie zgody na rozpowszechnianie własnego wizerunku w materiałach związanych z wydarzeniem.