1. Nabożeństwo na zakończenie roku we wtorek, 31 grudnia, odbędzie się o godz. 17.00, nabożeństwo noworoczne, 1 stycznia 2020 r., z Wieczerzą Pańską rozpocznie się również o godz. 17.00.
2. Nabożeństwo z Wieczerzą Pańską w niedzielę, 5 stycznia, rozpocznie się o godz. 10.30.
3. Po dzisiejszym nabożeństwie i po nabożeństwie 31 grudnia można nabyć wyroby rękodzielnicze autorstwa naszego parafianina Coffiego Codjovi na mini-jarmarku świątecznym. Dochód z jarmarku przeznaczony będzie na potrzeby dzieci ze żłobka w Beninie w Afryce. Zapraszamy!
4. Próby Chóru Kameralnego naszego Kościoła zostaną wznowione po przerwie świątecznej w piątek, 3 stycznia.
5. Środowe studium biblijne, zajęcia na temat nauki naszego Kościoła i spotkanie medytacyjne odbędą się po przerwie świątecznej i noworocznej – 8 stycznia.
6. Zajęcia z cyklu „Biblia – trudne pytania” odbędą się w czwartek, 9 stycznia, o godz. 18.30.
7. W kancelarii można nabyć Kalendarz ewangelicki na rok 2020 i Z Biblią na co dzień 2020. Do odbioru bądź nabycia jest również nowy numer 4/2019 Jednoty poświęcony Ulrychowi Zwingliemu i roli mediów w Kościołach. Cena egzemplarza wynosi 10 zł. Zachęcamy do prenumeraty pisma.
8. Informujemy, że 30 grudnia br. kancelaria parafialna będzie nieczynna.
9. Kolekta z nabożeństwa w niedzielę 22 grudnia wyniosła 604 zł.

Obraz i dźwięk z wydarzenia rejestrowane będą na potrzeby informacyjne Parafii Ewangelicko-Reformowanej w Warszawie.
Udział w wydarzeniu oznacza wyrażenie zgody na rozpowszechnianie własnego wizerunku w materiałach związanych z wydarzeniem.