Zawiadamiamy, że w niedzielę, 2 kwietnia, w wieku 97 lat zmarł śp. Juliusz Garztecki-Wilczur, urodzony 6 maja 1920 r. w Warszawie, syn Stanisława i Anny z d. Sordio.  Pogrzeb zmarłego odbędzie się w poniedziałek, 10 kwietnia, o godz. 12.00 na naszym cmentarzu.

Zawiadamiamy również, że 25 marca 2017 r., w wieku 81 lat zmarła śp. Julia Kaszyna, córka Wasyla Naumienkowa i Natalii z d. Jakow, urodzona 18 maja 1936 roku w Komarowce w Guberni Smoleńskiej, ochrzczona w 1988 roku w baptystycznym zborze w Kramatorsku. Pogrzeb zmarłej odbył się w środę,  5 kwietnia, na naszym cmentarzu.   


1. Nabożeństwo w Wielki Czwartek, 13 kwietnia, rozpocznie się o godz. 18.00 i  poprowadzi je ks. Roman Lipiński. Nabożeństwa z Wieczerzą Pańską w Wielki Piątek, 14 kwietnia, o godz. 17.00 i w Niedzielę Wielkanocną, 16 kwietnia, o godz. 10.30, poprowadzi ks. Michał Jabłoński. Nabożeństwo w Poniedziałek Wielkanocny, 17 kwietnia, rozpocznie się o godz. 10.30 i poprowadzi je ks. Roman Lipiński.  
2. Dzisiejsze nabożeństwo wieczorne rozpocznie się o godz. 19.00 i poprowadzi je p. Matylda Winnicka.
3. Dzisiaj o godz. 19.00 w kościele rzymskokatolickim św. Włodzimierza przy ul. Kondratowicza 2, Ekumeniczny Chór Kameralny naszego Kościoła pod kierunkiem Pawła Hruszwickiego zaśpiewa koncert pasyjny „Laetare, Jerusalem”. Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy!
4. Zajęcia Szkoły Niedzielnej odbywają się równolegle z nabożeństwem.
5. Dyżury Diakonii, spotkanie medytacyjne, zajęcia dla młodzieży przedkonfirmacyjnej, zajęcia studium biblijnego i na temat nauki naszego Kościoła zostaną wznowione po Świętach.
6. W poniedziałek, 10 kwietnia, o godz. 17.30 w ewangelicko-augsburskiej parafii przy ul. Puławskiej odbędzie się spotkanie wielkanocne Dinozaurów.
7. W Wielki Wtorek, 11 kwietnia, o godz. 19.30 odbędzie się w naszym kościele koncert wielkopostny chóru Modo Maiorum pod dyrekcją Michała Straszewskiego. Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy!
8. W Wielką Sobotę, 15 kwietnia, w godzinach 20.00-24.00 odbędzie się w naszym kościele wieczorne skupienie modlitewne, które poprowadzi p. Marta Borkowska. Prosimy, aby osoby chętne do uczestniczenia w spotkaniu wpisywały się na listę w kancelarii parafii.
9. W środę, 19 kwietnia, o godz. 18.00 odbędzie się w parafii zebranie delegatów na Synod.
10. W niedzielę, 23 kwietnia, odbędzie się w naszym kościele o godz. 19.00 koncert organowy w ramach Śródmiejskich Koncertów Organowych. Wystąpi Matthias Giesen. Zapraszamy!
11. Diakonia Kościoła Ewangelicko-Reformowanego w RP informuje, że istnieje możliwość odpisu 1% podatku dochodowego na cele charytatywne Diakonii. Dane do zeznania podatkowego wywieszone są na tablicy ogłoszeń.
12. Na tablicy ogłoszeń wywieszone są informacje o projekcie KANTATA REFORMACYJNA wraz z numerem konta, na które można dokonywać wpłat. Zachęcamy do wsparcia inicjatywy!
13. Ukazał się nowy numer „Jednoty” – 1/2017 – który można nabyć lub odebrać w kancelarii parafii.
14. Kolekta z ostatniego nabożeństwa wyniosła 654 zł.