12. Niedziela po Trójcy Świętej
Ps 147,1-12,   Dz 9,10-20,   Mk 7,31-37,  Kazanie  Iz 29,17-24

Podajemy jako trzecią zapowiedź, że w sobotę, 9 września 2017 roku, o godz. 16.00 w kościele ewangelicko-reformowanym w Warszawie w związek małżeński wstąpią Agata Skierska, córka Krzysztofa Bandoły-Skierskiego i Anny z d. Skierska, lat 30, panna, wyznania ewangelicko-reformowanego i Łukasz Miszkurka, syn Grzegorza i Ewy z d. Rozen, lat 37, kawaler, wyznania rzymskokatolickiego. Państwo młodzi serdecznie zapraszają parafian na swój ślub!   

Podajemy jako pierwszą zapowiedź, że w sobotę, 16 września 2017 roku, o godz. 16.00
w kościele rzymskokatolickim pw. Miłosierdzia Bożego w Skierniewicach przy ul. S. Faustyny Kowalskiej 1 w związek małżeński wstąpią Paulina Krakowiak, córka Bogdana i Bożeny Krakowiaków, lat 25, panna, wyznania rzymskokatolickiego i Krystian Żukowski, syn Grzegorza
i Iwony Żukowskich, lat 26,  kawaler, wyznania ewangelicko-reformowanego.

1. Nabożeństwo w niedzielę, 10 września, rozpocznie się o godz. 10.30 i poprowadzi je
ks. Michał Jabłoński. Nabożeństwo wieczorne w niedzielę, 10 września, odbędzie się o godz. 19.00, a poprowadzi je Marta Borkowska.
2. Dziś bezpośrednio po nabożeństwie odbędzie się w sali konferencyjnej na parterze parafii obowiązkowe spotkanie rodziców z kierowniczką Szkoły Niedzielnej, p. Hanną Trandą.
3. Pierwsze spotkanie chóru naszego Kościoła odbędzie się we wtorek, 5 września, o godz. 18.00.
4. Diakonia rozpoczyna dyżury w środę, 6 września, w godzinach 11.00-13.00 i w niedziele po nabożeństwie.
5. W sobotę, 16 września, odbędzie się w naszym kościele w godzinach 18.00-22.00 Noc Świątyń. W programie m.in. występ chóru naszego Kościoła, koncert organowy, pokazy multimedialne. Bardzo prosimy o pomoc w organizacji Nocy, a przede wszystkim o wypiek ciast do kawiarenki „Semadeni”. Chętnych do pomocy i pieczenia ciast prosimy o wpisywanie się na listę w kancelarii parafii. Serdecznie zachęcamy do współpracy!  
6. Kolekta z ostatniego nabożeństwa wyniosła 490 zł.