20. Niedziela po Trójcy Świętej


1. Nabożeństwo z Wieczerzą Pańską w niedzielę, 5 listopada, rozpocznie się o godz. 10.30, a poprowadzi je ks. Michał Jabłoński.
2. Diakonia dyżuruje w środy w godzinach 11.00-13.00 i w niedziele po nabożeństwie.
3. We wtorek, 31 października, zapraszamy do słuchania i oglądania w mediach następujących transmisji: w 2 programie TVP o 6.35 reportażu „Śląskie szmaragdy”, o godz. 10.00 również w 2 programie TVP nabożeństwa reformacyjnego i o godz. 18.00 w II programie PR transmisji nabożeństwa reformacyjnego.
4. W środę, 1 listopada, zajęcia wieczorne, czyli studium biblijne, zajęcia na temat nauki naszego Kościoła i zajęcia dla młodzieży przedkonfirmacyjnej nie odbędą się.
5. Jak co roku, odbywa się na naszym cmentarzu w Warszawie przy ul. Żytniej kwesta, w czasie której zbieramy pieniądze na ratowanie zabytkowych nagrobków. Zapraszamy dziś i w środę, 1 listopada, do odwiedzenia naszego cmentarza!
6. W przyszłą niedzielę, 5 listopada, odbędzie się w naszym kościele o godz. 19.30 koncert reformacyjny chóru Modo Maiorum; w programie głównie utwory Jana Sebastiana Bacha. Wstęp wolny, zapraszamy!  
7. Rozpoczynamy coroczną akcję charytatywną „Prezent pod choinkę”, polegającą na przygotowaniu paczek z prezentami dla dzieci z Ukrainy, Białorusi, Rumunii oraz dla dzieci uchodźców. Na ulotce, wyłożonej w kościele, znajdują się dokładne informacje. Przy składaniu paczki należy w kancelarii wpłacić 10 zł. Paczki zbieramy w parafii do 12 listopada.
8. Osoby chętne do współpracy przy założeniu w parafii Klubu Podróżnika proszone są o zgłaszanie się do pani Elżbiety Wojciechowskiej-Baran.
9. We wtorek 31 października, w Święto Reformacji, kancelaria parafii będzie nieczynna.   
10. Kolekta z ostatniego nabożeństwa wyniosła 665 zł.