31 październik 2014

Zelów 29 października 2014 r.

Drodzy Siostry i Bracia,
Serdecznie zapraszam chętnych spośród młodzieży waszej parafii (w wieku 16-20 lat) na wspólny wyjazd integracyjny do Karpacza w dniach 28-30 listopada br.
Ośrodek Wang, w którym planujemy być, prezentuje dobry standard, a atrakcyjność miejsca jest więcej niż zadowalająca.
W programie przewidujemy wyjście na Śnieżkę (lub w przypadku złej pogody na jedną z pobliskich, a bezpiecznych górek), atrakcje lokalne i oczywiście wspólne spotkania ze Słowem Bożym.
Sam wyjazd będzie okazją do poznania się i przygotowania wiosennego zjazdu młodzieży, powiązanego z wyborami do Komisji Młodzieży.
Koszty:

  • Nocleg, z pełnym wyżywieniem w Ośrodku Szkolno-Wypoczynkowym Wang, to 69 zł. (razy 3 dni),
  • Koszty dojazdu (330kmx2, z Zelowa). Planujemy dojechać tam samochodami osobowymi z Zelowa, stąd zapraszam na zbiórkę wyjazdową w Zelowie.

Mamy wstępną obietnicę dofinansowania wyjazdu z budżetu kościelnego, stąd dzięki temu wyjściowy koszt uczestnika plasujemy na poziomie 100 zł. Koszty dojazdu do Zelowa własne.
Zainteresowanych proszę o kontakt ze mną, w celu uzyskania informacji bardziej szczegółowych: tel. kom.: 791 04 05 03, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Pozostaję z wyrazami szacunku, ks. Tomasz Pieczko

Parafia Ewangelicko-Reformowana w Zelowie
97-425 Zelów, ul. H. Sienkiewicza 14, tel./fax 0 44 634 10 53, E-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.