31 marzec 2020

Drogie Siostry, Drodzy Bracia,

Z powodu wciąż utrzymującego się zagrożenia zarażenia się koronawirusem SARS-CoV-2, Kolegium Kościelne informuje, że podtrzymane zostają wszelkie dotychczasowe ograniczenia w funkcjonowaniu parafii, o których informowaliśmy wcześniej. W szczególności nadal odwołane są nabożeństwa, próby chórów i wszelkie wydarzenia odbywające się na terenie parafii.

Podtrzymana również zostaje decyzja o całkowitym zamknięciu kancelarii parafialnej i oddelegowaniu pracowników do pracy zdalnej. Kontakt z pracownikami jest możliwy drogą elektroniczną oraz za pomocą telefonów komórkowych.

Ze względu na trudny do przewidzenia dalszy rozwój wydarzeń związanych z pandemią koronawirusa powyższe postanowienia obowiązywać będą aż do odwołania.

Zachęcamy osoby potrzebujące pomocy do kontaktu telefonicznego z proboszczem parafii (605 680 557) lub z naszym pracownikiem (690 191 105). Prosimy też o przekazywanie - w miarę możliwości - treści tego i wszystkich innych publikowanych przez nas komunikatów osobom, które nie mają dostępu do internetu.

Kolegium Kościelne