Nabożeństwo IDAHOBIT
W piątek, 15 maja, o godz. 19.00 odbędzie się w naszym kościele czwarte już nabożeństwo ekumeniczne we współpracy z Fundacją „Wiara i Tęcza” z okazji Międzynarodowego Dnia Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii (IDAHOBIT). Będziemy modlić się o poczucie bezpieczeństwa, szacunek i wolność od przemocy dla osób LGBT+, które także w naszym kraju doświadczają dyskryminacji i agresji. Nabożeństwo poprowadzą duchowni różnych wyznań. Kazanie wygłosi ks. Michał Jabłoński. Po nabożeństwie zapraszamy na agapę w domu zborowym. Nabożeństwo będzie też transmitowane na YouTube.
Informacje o wydarzeniu
| Data wydarzenia | 15-05-2026 19:00 |
| Data zakończenia wydarzenia | 15-05-2026 20:00 |










Ks. Michał Jabłoński jest proboszczem parafii od roku 2008. Absolwent Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie i wydziału teologii ewangelickiej New College Uniwersytetu w Edynburgu. Ordynowany na pastora KER 25 maja 1995 r. Przed objęciem parafii warszawskiej służył w parafiach w Pstrążnej i Strzelinie. 


