05 marzec 2022

1. Niedziela Pasyjna Invocavit – Wzywać mnie będzie
Ps. 91, 1-6.9-12      1 Mż 3, 1-19     2 Kor 6, 1-10         
Kazanie: Mt 4, 1-11

1. Nabożeństwo w Drugą Niedzielę Pasyjną, 13 marca, rozpocznie się o godz. 10.30 i poprowadzi je ks. Roman Lipiński.
2. Przypominamy, że bezpośrednio po nabożeństwie 13 marca w kościele odbędzie się Nadzwyczajne Ogólne Zgromadzenie Zboru.
3. Nabożeństwo wieczorne poprowadzi kaznodziejka świecka Marta Borkowska. Wyjątkowo będzie ono w trzecią niedzielę miesiąca czyli 20 marca. Początek nabożeństwa o godz. 19:00.
4. Lekcje Szkoły Niedzielnej odbywają się równolegle z nabożeństwem.  
5. Przypominamy o dyżurze członków Kolegium Kościelnego i Komisji Rewizyjnej po nabożeństwie w kancelarii parafii.
6. Z Moniką Polkowską, przewodniczącą diakonii parafialnej można się kontaktować pisząc na adres mejlowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  
7. Najbliższe spotkanie młodzieży odbędzie się, w poniedziałek, 14 marca, o godz. 18.30, w domu parafialnym, które poprowadzi studentka teologii Zofia Niemczyk.
8. Diakonia Parafii Ewangelicko-Reformowanej w Warszawie odwołuje spotkanie z okazji Dnia Kobiet, które miało się odbyć 8 marca. Spotkanie odbędzie się w późniejszym terminie.
9. Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Warszawskiej KEA i Młodzi Reformowani KER serdecznie zapraszają na Warsztaty dla młodych Odkryj eMOCje! Będą to warsztaty z psychoterapeutką mgr Martą Banout na temat radzenia sobie w trudnych sytuacjach i radzenia sobie z naszymi emocjami. Warsztaty odbędą się 26 marca w parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Warszawie. Więcej informacji można znaleźć w wydarzeniu udostępnionym na naszej parafialnej stronie na Facebooku lub prosimy kontaktować się z Zofią Niemczyk
10. Najbliższe studium biblijne odbędzie się w środę, 9 marca 2022 r., o godz. 18.00 a zajęcia na temat nauki naszego Kościoła i spotkanie medytacyjne odbędzie się o godz. 19.00. Zajęcia odbywać się będą w budynku parafii i jednocześnie poprzez Skype.
11. Zajęcia przedkonfirmacyjne rozpoczną się w sobotę, 12 marca 2022 r., o godz. 9.00.
12. Kolekta z poprzedniego nabożeństwa wyniosła 589 zł. Ofiary można również wpłacać na konto parafialne z dopiskiem „Kolekta z dnia 6 marca 2022”.


Obraz i dźwięk z wydarzenia rejestrowane będą na potrzeby informacyjne Parafii Ewangelicko-Reformowanej w Warszawie.
Udział w wydarzeniu oznacza wyrażenie zgody na rozpowszechnianie własnego wizerunku w materiałach związanych z wydarzeniem.